Nabízíme Vám atraktivní investiční příležitost, nemovitost, která již generuje každý měsíc pravidelný příjem a je zde ještě velký potenciál k růstu Vašeho budoucího podnikání.
Prodej bytového domu ve Šluknově v ulici T.G. Masaryka, se 7 bytovými jednotkami.
5 bytových jednotek o velikosti 4kk s terasou (101 m²), 3kk s velkou zimní zahradou (180 m²), 3kk s terasou (62 m²), 2kk s terasou (63 m² - patrové spaní) a 1kk s terasou (36 m²), před 9 lety proběhla rekonstrukce. Kolaudace v roce 2020.
2 bytové jednotky o velikosti 2kk 54 m²) a 3kk (83 m²) jsou ve výstavbě.
Byty mají oddělené vstupy. Jsou pronajaté.
Součástí objektu jsou 3 garáže. Velké parkoviště. Vzadu na dvorku garáž (37 m²) s venkovní kuchyní a terasou. Celý objekt oplocen.
Na současném objektu lze postavit další 2 patra, byl proveden geologem a statikem posudek.
Vytápění objektu zajišťuje centrální plynový kotel, voda je natažena z obecního řádu, kanalizace je napojena na obecní řád. (byty mají svoje měřidla).
Veškerá občanská vybavenost na dosah, škola 50 m, školka 150 m, náměstí 150 m, Penny 150 m, vlakový nádraží 70 m, autobusový nádraží 150 m.
Průkaz energetické náročnosti je nyní ve zpracování.
V případě vážného zájmu Vám rádi poskytneme veškeré informace.
Třída energetické náročnosti: G