Prodej chaty 37m² Dojetřice
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme krásný pozemek v blízkosti řeky Sázavy s výbornou dostupnosti do prahy v klidné chatové osadě Dojetřice - Plužiny.
Máte rádi klid a rybaření, chcete si o víkendu či celoročně odpočinou kousek od břehu řeky Sázavy? Zavolejte a přijďte se podívat na jedinečný, klidný pozemek s chatou k rekonstrukci. Možnost zastavěnosti přízemí + podkroví. Odpady řešeny jímkou, studna na pozemku (nutno vyčistit), elektřina zavedena do chaty.
Dojetřice nabízí klidný venkovský život, město Sázava, které je vzdáleno pouhých 2,5 km, najdete veškerou občanskou dostupnost, včetně škol, obchodů a restaurací.
Díky rekonstrukci a změnou dispozice celého domu můžeme vytvořit novější, modernější dům dle přání a s tím Vám mohou pomoc naši architekti či stavební firma. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Vřele doporučuji prohlídku. Pro více informací neváhejte zavolat a domluvit si prohlídku. Ev. číslo: 31271.
Třída energetické náročnosti: G
Měrná roční spotřeba: 1 kWh/m²