Nabízíme Vám pronájem nového luxusního bytu o dispozici 1+kk s prostornou lodžií na nově vzniklé ulici Milana Ticháka v rezidenční čtvrti Vila Park v klidné části města Olomouce. Byt o výměře 40 m² s lodžií 7 m² a orientací na jihozápadní stranu, sklepem o výměře 7 m² a jedním parkovacím stáním v suterénu budovy. Byt se nachází ve 2. NP moderního bytového domu.
Byt se pronajímá vybaven kuchyňskou linkou na míru včetně vestavěných spotřebičů – varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka, volně stojící lednice s mrazákem. Prostorná vstupní chodba je vybavena prostornou vestavěnou skříní, pračkou a sušičkou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V bytě jsou velkoplošná okna - izolační trojskla s předokenními žaluziemi. Nájemné činní 14.200 Kč měsíčně + služby 3.500 Kč měsíčně včetně elektřiny + parkovacího stání 1.800 Kč měsíčně.
Vratná jistota ve výši dvou měsíčních nájmů. Velmi hezký byt v žádané lokalit s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Byt je k dispozici ihned a je vhodný pro dlouhodobé bydlení.
Třída energetické náročnosti:
B
podle vyhlášky 78/2013 Sb.
Měrná roční spotřeba:
51 kWh/m²